O firmie

REMET Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjno-Budowlanych powstało 1 lipca 1991 r., gdy jego właściciel Mieczysław Przyborowski postanowił zakończyć dotychczasową pracę kierownika robót ds. wod.-kan. c.o. i gaz. w „Jedynce Przemysłówce” (obecna Skanska) i otworzyć własną działalność. Jako instalator wraz z dwoma pracownikami rozpoczął od przeprowadzania prac remontowych oraz wykonywania nowych instalacji w małych obiektach.

CO Z TEGO MA NASZ KLIENT?

  1. Doświadczenie i solidność: Zaufanie klientów oparte jest na wieloletnim doświadczeniu i solidnej realizacji zadań. Możesz być pewny, że z nami Twoja inwestycja jest w dobrych rękach.
  2. Skuteczność i rozwój: Nasza baza narzędziowa i liczba pracowników stale rosną, umożliwiając nam podejmowanie coraz większych i bardziej wymagających projektów.
  3. Rekomendacje i zaufanie: Zadowoleni klienci nie tylko wracają do nas, ale również polecają nasze usługi innym. Ich rekomendacje stanowią dla nas ważną motywację do ciągłego doskonalenia i realizacji kolejnych zleceń na najwyższym poziomie.
  4. Profesjonalizm i gwarancja: Oferujemy kompleksową obsługę, w tym wizję lokalną, doradztwo techniczne, projekt, prawidłowe wykonanie oraz gwarancję, dostosowaną do konkretnego projektu. Nasza firma dysponuje specjalistami posiadającymi uprawnienia kierownika robót w specjalności instalacyjno-inżynieryjnej, zapewniając spełnienie wszystkich wymogów technicznych.
  5. Wysokie kwalifikacje pracowników: Nasz zespół to wykwalifikowani instalatorzy z ponad 10-letnim doświadczeniem. Ich wiedza i umiejętności gwarantują profesjonalne i niezawodne wykonanie każdego projektu.

Piotr:

Człowiek człowiek, który ma imadło w dłoni, a w jego walizce znajdziesz zawór w każdym rozmiarze. Jako prawdziwy gospodarz, dba o porządek i dopilnuje, żeby nic się nie zmarnowało. Wielu uczniów przeszło jego szkolenie i zdobyło u niego cenne umiejętności.

Grzegorz:

Spawa, gwintuje, wciska i zaciska – wszechstronność i zaradność to drugie jego imię. Jako samodzielny komandos w firmie REMET, podejmuję się każdej indywidualnej misji hydraulicznej. Jego głowa pełna jest doświadczenia, a ręce pełne roboty.

Hubert:

Koparka to jego drugie ja – potrafi Cię zaskoczyć zębem łyżki koparki – podrapać Ciebie za uchem? Hubert nie marnuje czasu na gadanie, zawsze przechodzi od razu do działania. Jest zakochany w wykopach i kostce betonowej ;-).

Przemek:

Instalacje są dla niego jak kostka Rubika – prostsza, gdy znasz proces i lubisz ją rozwiązywać. Jako młody kierownik budowy, wspiera firmę rodziną. Po pracy chętnie gra w siatkówkę, śmiga na snowboardzie, popłynie kajakiem, zagra w brydża/tysiąca, a także spędzi czas z dziećmi przy grach planszowych lub matematyce.

Mieczysław:

Trudności to tylko kolejne wyzwania, a satysfakcja na mecie smakuje jeszcze lepiej. Z ponad 40-letnią praktyką w branży instalacyjnej, jest doświadczonym kierownikiem budowy – zabrakło by tu strony, aby to wszystko rozpisać. Oprócz tego, regularnie biega ponad 12 półmaratonów rocznie, jest zapalonym piłkarzem i chętnie gra w koszykówkę, siatkówkę oraz ping ponga. 

Realizacje