O firmie

REMET Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjno-Budowlanych powstało 1 lipca 1991 r., gdy jego właściciel Mieczysław Przyborowski postanowił zakończyć dotychczasową pracę kierownika robót ds. wod.-kan. c.o. i gaz. w „Jedynce Przemysłówce” (obecna Skanska) i otworzyć własną działalność. Jako instalator wraz z dwoma pracownikami rozpoczął od przeprowadzania prac remontowych oraz wykonywania nowych instalacji w małych obiektach.

Przez wiele lat solidnej realizacji powierzonych zadań, przedsiębiorstwo REMET znacznie powiększyło swoją bazę narzędziową oraz liczbę pracowników, co umożliwiło podejmowanie dużych inwestycji.

REMET uczestniczy w wielu przetargach publicznych. Zadowoleni inwestorzy pamiętają o nas, zlecają kolejne inwestycje oraz polecają innym. Ich rekomendacja jest dla nas ważną motywacją do pracy i realizacji kolejnych zleceń na najwyższym poziomie.

Zapewniamy naszym klientom wizję lokalną, doradztwo techniczne, projekt, prawidłowe wykonanie oraz gwarancję (w zależności od projektu). Firma posiada specjalistów z uprawnieniami kierownika robót w specjalności instalacyjno-inżynieryjnej, co gwarantuje spełnienie odpowiednich warunków technicznych każdej inwestycji.

Nasi pracownicy to instalatorzy z ponad 10-letnim doświadczeniem. Ich wiedza i umiejętności gwarantują wykonanie każdego projektu profesjonalnie i niezawodnie.

Realizacje